Naše výrobky

Trojboká dětská postýlka z masivního bukového dřeva – přírodní, bílá, hnědá

Umožňuje bezbariérový kontakt rodiče s dítětem. Tuto vlastnost oceňují především matky, které v noci nemusí k dítěti vstávat z postele kvůli kojení. Díky přesahu konstrukce až na lůžko rodičů je postýlka velmi bezpečná. Nehrozí pád dítěte ani zalehnutí miminka.

« 1 z 3 »

Dno Postýlky lze polohovat do 12 předvrtaných výšek podle výšky lůžka rodičů. Součástí balení jsou dva háky, kterými lze Postýlku připevnit k posteli rodičů. Použití háků není nezbytné. Dětská postýlka pro nejmenší vyhovuje požadavkům na bezpečnost dle normy ČSN EN 716-1 +A1 a ČSN EN 716-2 +A1 (910606) a související.

Rozměry: 78 x 94 x 57 cm. Nosnost Postýlky 30 kg. Balení – demont v krabici o rozměrech 90 x 60 x 10 cm.

Čtvrtá ohrádka – Oceníte kolem prvního roku věku dítěte, kdy už se samo dokáže postavit. Postýlku tak využijete jako klasickou uzavřenou nebo jako ohrádku. Trojboká Postýlka později poslouží jako lavička.

Barevné provedení – přírodní (transparentní lak), bílá nebo tmavě hnědá. Materiály použité k povrchové úpravě vyhovují požadavkům normy EN 71-T3. Postýlku lze dodat i bez povrchové úpravy.

Matrace – Vyrábí Goldammer & Co., Pěnová matrace sestává ze dvou částí oddělitelných zipem. Lze ji tak použít se čtvrtým bokem i bez něj. Certifikována pro nejmenší děti. Rozměry: 88 x 55 cm, resp. 88 x 45 cm.

Kontakt na výrobce: info@srubarstvi.cz


Dřevěné brikety

Přijímáme objednávky na dřevěné brikety.

Z čistého nezpracovaného materiálu prostého nátěrů a lepidel, převážně tvrdého bukového dřeva, vyrábíme dřevěné brikety. Jsou vhodné do kotlů na tuhá paliva i interiérových krbů. Vysokou výhřevnost a pomalé hoření zajišťuje kvalita lisovaného materiálu.

Složení: Bukové dřevo
Rozměr: cca 7×8 cm
Balení a doprava: Brikety jsou baleny do pytlů po 20 kg. K odběru v naší provozovně nebo dopravu většího objemu zajistíme.

Cena 4,70 Kč/kg

Kontakt na výrobce: +420 605 918 024