Dřevovýroba

Technologie

Poloautomatizovaná a plně automatizovaná dřevovýroba i ruční stolařské a truhlářské práce. Sériová výroba dřevěných polotovarů, nábytkových dílců i hotových dřevěných výrobků. Zpracování masivu a materiálů na bázi dřeva. Automatizace nám umožňuje produkovat velké množství výrobků v krátkém čase, s maximální přesností a minimálním odpadem. Pracujeme s moderními i klasickými stroji.

« 1 z 3 »

Materiály

Masiv

Pracujeme s dřevem s původem v českých lesích, v jakostní třídě C 1.1 – C 1.3. Podle norem ČSN 48 0055 a ČSN 48 0056 o kvalitativním třídění jehličnaté a listnaté kulatiny odpovídá náš materiál nejvyššímu až vyššímu standardu na škále C 1.1 – C 1.6. Pracujeme s nejkvalitnější surovinu určenou pro truhlářské zpracování.

Pozn.: Z dřeva jakostní třídy A a B se v dřevařském průmyslu vyrábí speciální výřezy např. pro hudební nástroje (rezonanční dřevo), výřezy na výrobu dýh loupáním, sportovní potřeby, bednářské výrobky nebo třeba zápalky. Skupiny jakostních tříd C 2, C 3 a D 1 nejsou určeny k truhlářskému zpracování.

Ostatní materiály na bázi dřeva